אכילה אינטואיטיבית היא אכילה המבוססת לפי תחושות רעב ושובע. כן, תחושות פיזיולוגיות לחלוטין שכולנו באנו איתם לעולם, גם את 🙂

מה שכן, עם השנים התרחקנו מהגוף, מהצלחת, מהמטבח, מחומרי גלם איכותיים, מחיבור פנימה, מרעב, שובע ועד היום, אנחנו אבודות. מחפשות לאכול כי צריך, כי כולם אוכלים, כי זה בריא, כי מישהו אמר שזה יגרום לירידה במשקל, אנחנו קופצות מטרנד לטרנד, מנקות, מורידות, אוכלות מעט ואז יותר מדי, בקיצור, מבולבלות!

בגישת אכילה אינטואיטיבית אנחנו מוצאות את האמצע. תגלי את המקום שלך לאכול בעיקר בשביל הגוף וזה אומר אוכל מזין, משביע, שהגוף אומר עליו תודה. ויחד עם זאת, תגלי שלא צריך לוותר על מתוקים, פחמימות או בכלל על אוכל שעושה טוב לנשמה והוא חלק בלתי נפרד מעולם השפע המדהים שיש לנו מסביב.

אכילה אינטואיטיבית היא אכילה פרקטית, נגישה, פשוטה להבנה ויישום שתתן לך תחושת בטחון ונחת מול אוכל והגוף שלך. 

אשמח ללוות אותך במסע הקסום הזה 🙂

יחד נתרגל אכילה אינטואיטיבית, נבנה מערכת יחסים בריאה מול אוכל, נעבור על פרקטיקה של בריאות קלילה ואפשרית שכל אחת אחת יכולה ליישם בחייה תוך כדי התאמה אישית ואיזון משקל בדרך טבעית, מכבדת ונעימה.

הליווי כולל:

  • ליווי לחודש שלם, שאני איתך בתקשורת יום יומית בווטסאפ
  • פגישת פוקוס תזונה של 90 דקות
  • גישה פתוחה למועדון המתכונים- המועדון כולל מעל 400 מתכוני בריאות טעימים בטירוף, מגוונים, מהירים להכנה עם מתכון חדש בכל שבוע
  • גישה לספריה הדיגיטלית עם עשרות סרטונים על אכילה אינטואיטיבית שיהיו זמינים עבורך תמיד

מוכנה לצאת לדרך?

העלות לחודש שלם של ליווי צמוד: 1250 ש״ח

מיד לאחר ההרשמה, אני שולחת הודעת ווטסאפ, בה נקבע את השיחה הראשונה שלנו ויוצאות לדרך!

אם את מרגישה צורך להתייעץ איתי, לבדוק זמינות והתאמה, אני פה בשבילך!

אם עוד לא יצא לנו להכיר

נעים מאוד, אני גל סנדלר-קאראסיק. נשואה לרונני, אמא ל-3, מפתחת מתכוני בריאות, מייסדת ה״מועדון״, סופרת ומלמדת אכילה אינטואיטיבית.

כנראה שאם היית פותחת את מקרר ביתי לפני 10 שנים, לא היית מגלה שם קינואה, ובטח לא קמח כוסמין מלא. אולי חבילות חמאה ומסקרפונה 🙂

אני חובבת אוכל מושבעת מאז שאני מכירה את עצמי, והאמת? לא עליתי בדעתי שיום אחד אהיה נטורופתית ואעסוק בלהפיץ בריאות כיפית לעולם.

אז איך זה קרה? תחושה שמגיע לי יותר. יותר נכון, לגוף שלי מגיע יותר. תחושה ששלחה אותי לחקור חומרי גלם בריאים כמו קטניות, דגנים מלאים, סוכרים מזינים ועוד. שיחקתי עם מתכונים, פתחתי בלוג, למדתי, חקרתי, התנסתי על עצמי וליוויתי מאות נשים בתהליכי בריאות וירידה במשקל.

כיום, אני גרה בארה״ב עם משפחתי, מייסדת מועדון בריאות לישראליות בעולם שכולל מעל 400 מתכוני בריאות טעימים, מגוונים, משפחתיים ועצלניים במיוחד וממשיכה להינות משגרת חיים בריאה שאותה אני משתדלת להעביר הלאה, לכל מי שרוצה להיות חלק ולהדבק בחיידק הבריאות.