אם את בוגרת התכנית IntuitiveMe, התאהבת בגישת האכילה האינטואיטיבית ואת מרגישה שאת רוצה ליווי צמוד ואישי לצד תכני התכנית, בואי נצא לדרך!

במידה ואינך מכירה עדיין את הגישה, אני מזמינה אותך להצטרף למחזור הקבוצתי הקרוב ולהרוויח גישת אכילה משנה חיים ומלאה מתנות פיזיות ומנטליות.

ליווי אישי צמוד ומקיף שנועד לנשים שעברו את התכנית אכילה אינטואיטיבית – IntuitiveMe.

יחד נתרגל אכילה אינטואיטיבית, נבנה מערכת יחסים בריאה מול אוכל, נעבור על פרקטיקה של בריאות קלילה ואפשרית שכל אחת אחת יכולה ליישם בחייה תוך כדי התאמה אישית ואיזון משקל בדרך טבעית, מכבדת ונעימה.

הליווי כולל:

  • מפגשים אישיים בזום. כל מפגש באורך 60 דק׳
  • גישה פתוחה למועדון המתכונים- המועדון כולל מעל 400 מתכוני בריאות טעימים בטירוף, מגוונים, מהירים להכנה עם מתכון חדש בכל שבוע
  • תרגול של 10 עקרונות השיטה, אותם אנחנו לומדות לעומק ב- IntuitiveMe
  • תוכן כתוב שכולל: רשימת קניות, ספר התכנית, חוברת מתכונים ומוצרים מומלצים
  • ווטסאפ זמין לשאלות, תמיכה וניהול יומני אכילה יומיים שזמין בכל ימות השבוע בין 9:00-17:00

מוכנה לצאת לדרך?

בחרי את אחת מהאפשרויות הבאות ובואי נתאם את המפגש הראשון שלנו:

אם את מרגישה צורך להתייעץ איתי, לבדוק זמינות והתאמה, אני פה בשבילך!

אם עוד לא יצא לנו להכיר

נעים מאוד, אני גל סנדלר-קאראסיק. נשואה לרונני, אמא ל-3, מפתחת מתכוני בריאות, מייסדת ה״מועדון״, סופרת ומלמדת אכילה אינטואיטיבית.

כנראה שאם היית פותחת את מקרר ביתי לפני 10 שנים, לא היית מגלה שם קינואה, ובטח לא קמח כוסמין מלא. אולי חבילות חמאה ומסקרפונה 🙂

אני חובבת אוכל מושבעת מאז שאני מכירה את עצמי, והאמת? לא עליתי בדעתי שיום אחד אהיה נטורופתית ואעסוק בלהפיץ בריאות כיפית לעולם.

אז איך זה קרה? תחושה שמגיע לי יותר. יותר נכון, לגוף שלי מגיע יותר. תחושה ששלחה אותי לחקור חומרי גלם בריאים כמו קטניות, דגנים מלאים, סוכרים מזינים ועוד. שיחקתי עם מתכונים, פתחתי בלוג, למדתי, חקרתי, התנסתי על עצמי וליוויתי מאות נשים בתהליכי בריאות וירידה במשקל.

כיום, אני גרה בארה״ב עם משפחתי, מייסדת מועדון בריאות לישראליות בעולם שכולל מעל 400 מתכוני בריאות טעימים, מגוונים, משפחתיים ועצלניים במיוחד וממשיכה להינות משגרת חיים בריאה שאותה אני משתדלת להעביר הלאה, לכל מי שרוצה להיות חלק ולהדבק בחיידק הבריאות.